První transportní a míchací cisterna ZUNHAMMER SSP18T REACTOR už jezdí v České Republice

Na konci letošního září jsme předali novou profesionální transportní a míchací cisternu ZUNHAMMER SSP18T REACTOR společnosti MORAS akciová společnost. Jde o vůbec první takto vybavenou cisternu z portfolia společnosti ZUNHAMMER v České republice.  

Tato cisterna o objemu 18,5 m3 představuje efektivní řešení míchání a transport DAMU, hnojiv a postřikových směsí k postřikovači. REACTOR je vybavený kombinací ekomixeru a nerezové směšovací nádrže o objemu 600 l umožňující pohodlnou přípravu postřikové směsi bez rizika kontaminace čisté vody v hlavní nádrži. Veškerá vedení pro přepravovanou kapalinu jsou v nerezovém provedení s těsněním spojů viton. Rotační pístové čerpadlo Vogelsang je vybaveno NBR písty, které jsou odolné vůči agresivním látkám. Pohon čerpadla zajišťuje hydromotor DANFOSS přes cementovanou spojku. Kromě výše zmíněného je cisterna bohatě vybavena dalším příslušenstvím: uzamykatelnými odkládacími skříňkami na chemii na blatnících, vzadu umístěnou odkládací plošinou, horní plošinou se sklopným zábradlím pro bezpečné plnění, zadním LED pracovním osvětlením, držáky hadic a ručním navijákem na hadice.  

Pohodlnou a bezpečnou jízdu po pozemních komunikacích zajišťuje vzduchem odpružená tandemová náprava BPW a pneumatiky Alliance Flotation o rozměrech 650/55 R 26,5.

Ať dobře slouží!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *