Na Dni Zemědělce uvidíte naše stroje v akci  

Od středy 13. září do čtvrtka 14. září se po dvou letech koná Den Zemědělce na letišti u obce Kámen u Pelhřimova. Součástí kontraktační výstavy je předvádění zemědělské techniky v reálných podmínkách, což umožňuje návštěvníkům stroje vidět v akci a v případě zájmu si je i vyzkoušet.

Proto jsme neváhali a naši techniku uvidíte během obou dní. Ve středu mezi 11-12 hodinou v sekci Pásové zpracování půdy předvedeme nesený širokořádkově půduzpracující strip-till STRIP HAWK 8×75 cm s hydraulicky rozložitelným rámem od italského M.O.M (Moretto Officine Meccaniche) společně se secím strojem LEMKEN AZURIT 9.

Ve čtvrtek, opět mezi 11-12 hodinou, nastupují stroje na aplikaci kejdy. Zde představíme diskový injektor KUSGU 6m, což je mistr na techniku zapravování jednou operací. Kejda je u KUSGU předními disky tak čistě zapracována, že veškerá zůstane v půdě a povrch půdy zůstane čistý.

Předváděné stroje budou zapřaženy za CLAAS XERION 4200 s nástavbou ZUNHAMMER 16.000.

Určitě se za námi zastavte na naši plochu, uvidíte zde i cisternu ZUNHAMMER 18,5 PUD s botkovým aplikátorem GLIDE-FIX 12m nebo unikátní ZUNHAMMER MEGATRAC.

Těšíme se na vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *