Zlatý klas směřuje do AgriMachines už podruhé!

Soutěž Zlatý klas vyhlašuje Ministerstvo zemědělství České republiky a koná se pod záštitou ministra zemědělství v rámci Mezinárodního agrosalonu Země živitelka.

Cílem soutěže je vybrat a především vyzdvihnout a ocenit špičkové výrobky a novinky z oblasti techniky, mechanizace v zemědělství, potravinářství, lesního a vodního hospodářství včetně opravárenství. Soutěží se ve čtyřech kategoriích a své želízko v ohni jsme opět měli i my.

V roce 2019 jsme získali Zlatý klas za prezentaci stroje od italského M.O.M. (Moretto Officine Meccaniche). Jejich STRIP HAWK EASY, nesený širokořádkově půduzpracující stroj s hydraulicky roztažitelným rámem, právem získal zaslouženou pozornost a cenu.

Tento rok jsme na živitelce představili VAN CONTROL 2.0 od společnosti ZUNHAMMER. Díky tomuto sensoru na analýzu živin tekutých hnojiv je aplikace kejdy stejně přesná a moderní metoda hnojení jako je použití minerálních hnojiv. Jsme moc rádi, že tato unikátní inovace zaujala i odbornou porotu a přinesla nám náš druhý Zlatý klas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *