Ohlédnutí za letošní Zemí živitelkou

Od největšího a nejnavštěvovanějšího mezinárodního veletrhu Země živitelka v Českých Budějovicích už uběhlo několik dní a my v AgriMachines bychom chtěli poděkovat všem kolemjdoucím, zákazníkům, kolegům a přátelům, kteří se za námi zastavili.

Každé takto velké akci předchází dlouhé přípravy a vždy se snažíme prezentovat to nejzajímavější, co se nachází v našem portfoliu strojů, a jsme hrdí na každou novinku, kterou zde můžeme ukázat. Proto se tentokrát naše plocha modrala rakouskými stroji značky GÖWEIL, jejíž název je synonymem pro nejkvalitnější program v oblasti ovíjení a lisování balíků. Na veletrh jsme dovezli tři stroje – lis, kráječ a kleště, vše na kulaté balíky. Dalším modrým strojem byl pluh Juwel 6 (3+1) značky LEMKEN.

Od německé společnosti ZUNHAMMER, kterou v České Republice zastupujeme jako generální importér, byly k vidění tři cisterny – unikátní transportní cisterna ZUNHAMMER HTD33.28 a tažné cisterny SKE 18,5, jedna s talířovým aplikátorem KUSGU 3m a druhá s botkovým aplikátorem GLIDE-FIX 12m. Od „žlutého“ zástupce na naší ploše nechyběl ani živinový sensor VAN-CONTROL 2.0 nebo dokovací stranice TRISTA.

Všechny exponáty nám pomohl nainstaloval spolehlivý traktor CLAAS Arion 530.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *