Najděte chytré řešení

Pokud hledáte spolehlivého partnera při výběru zemědělské techniky, tak zbystřete. Společnost AgriMachines SE má za sebou 20 let zkušeností s prodejem předváděcích i použitých strojů výrobců CLAAS, ZUNHAMMER, VOGELSANG a LEMKEN. „Naším cílem je neubrat ani coul na kvalitě strojů od renomovaných značek, ale výrazně ubrat na ceně, kterou za ně zákazník zaplatí,“ představil hlavní ideu jednatel společnosti Ing. Tomáš Kopa, Ph.D.

Během let se společnost vyprofilovala mezi silné hráče na trhu. Nabízí odbornou pomoc při výběru vhodného stroje, navrhuje individuální řešení a její doménou je tvorba projektů respektujících požadavky zákazníků. „Kromě dovozu strojů na zakázku, zajišťujeme také financování formou leasingu, úvěru a připravujeme i projekty v rámci dotačních titulů,“ představil Kopa. Ovšem prodejem strojů spolupráce se zákazníkem nekončí. „Dodáváme náhradní díly na námi prodávané značky strojů, zajišťujeme servis a záruční i pozáruční opravy,“ dodal.

AgriMachines SE je generální importér značky ZUNHAMMER v České republice. Stále více farmářů a zemědělských podniků přichází na to, že kejda může být hodnotným hnojivem, které může vhodně doplňovat výživu rostlin, a stabilizovat nebo dokonce zvyšovat výnosy. „Nejvyšší efektivity při aplikaci se dosahuje jednoznačně přímou injektáží, kdy je kejda aplikována pod povrch půdy. Minimalizují se tak ztráty živin způsobené únikem čpavku,“ vysvětlil Kopa. Společnost ZUNHAMMER jako technologický lídr v oblasti aplikace tekutých hnojiv neustále inovuje nejen své cisterny, ale samozřejmě i adaptéry a stroje na aplikaci.


Hlavní přednosti cisteren ZUNHAMMER:
• Patentovaná konstrukce s plastovou nádrží a velmi nízkým těžištěm.

• Tekuté hnojivo je nasáváno čerpadlem – výkonnost 4000–6000 l/min i při sání z podzemních jímek.

• Hnojivo (kejda/digestát) je velmi přesně dávkováno na pozemek, je dodržena nastavená dávka v m3/ha.

• Nízký tlak na půdu (použití flotačních pneumatik 30,5“, aktivní řízení náprav, nízká hmotnost stroje).

• Odpružená náprava a oje cisterny – vysoký komfort a bezpečnost jízdy.

• Adaptéry GLIDE-FIX a FARMLAND-FIX pro aplikaci na ornou půdu, do travního drnu, na louky a pastviny, na přihnojení do porostů s pracovními záběry 12–36 m.

• Diskový injektor s ozubenými disky KUSGU pro injektáž kejdy s minimální ztrátou živin.

Další zastoupenou značkou je CLAAS – tradiční výrobce sklizňové techniky a traktorů z Německa. Pojmy JAGUAR pro sklízecí řezačku, LEXION pro sklízecí mlátičku, nebo třeba ROLLANT a QUADRANT v oblasti svinovacích a vysokotlakých lisů jsou dnes již legendární. Společnost CLAAS v neposlední řadě vyrábí standardní kolové traktory s inovativními prvky zaměřenými na ergonomii řidiče a vysoké užitné vlastnosti. Speciální kategorií jsou nosiče nářadí XERION. Znáte snad univerzálnějšího a praktičtějšího pomocníka na Vaši farmu? „Jde nám o trvanlivost a kvalitu. Proto zastupujeme i značku LEMKEN, známou pro své pluhy, podmítače, secí stroje a secí kombinace,“ doplnil Kopa.

Se zástupci společnosti se můžete pravidelně potkat na odborných veletrzích a výstavách. V tomto roce si nenechte ujít setkání na Animal Techu v Brně nebo na Zemi živitelce v Českých Budějovicích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *