ANIMAL TECH 2023 ve znamení aplikace kejdy

Od 22. do 26. dubna 2023 se na brněnském výstavišti konali Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH, Národní výstava hospodářských zvířat a Národní výstava myslivosti. Na výstavišti se představilo 236 vystavovatelů z 8 zemí. Branami výstaviště prošlo téměř 50 000 osob.

Pořadatelé využili pavilony P, F, G1 včetně okolních venkovních ploch, o víkendu byla využita i hala G2. Stánek AgriMachines SE byl na volné ploše č. 7 u pavilonu Z. Naše plocha byla původně velmi velkorysá, ale protože jsme chtěli návštěvníkům představit všechny jedničky na poli aplikace kejdy, velmi brzy jsme ji zaplnili do posledního místa.

Německého lídra v aplikaci živočišných hnojiv ZUNHAMMER zastupovala cisterna SKE 18,5 PUSS s dvanáctimetrovým aplikátorem Glide-Fix, cisterna zn. Annaburger EcoTanker LS 38F.28 Edition, třímetrový diskový injektor KUSGU a trychtýřová stanice TRISTA.

Od italské značky M.O.M., která se specializuje na vývoj a výrobu inovativních zemědělský strojů na aplikaci hnojiva s precizní injektáží pod povrch půdy, jsme přivezli nesený půduzpracující stroj Strip Hawk Easy a profesionální travní injektor EcoInject.

Moc děkujeme všem, kdo se za námi zastavili a těšíme se na další setkání, třeba v Nabočanech nebo v Českých Budějovicích na Zemi živitelce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *