+420 727 902 622
Novinky   |   GALERIE   |   VIDEA   |   O NÁS   |   SERVIS

O nás

Profesionální aplikační technika Zunhammer

Společnost Zunhammer se specializuje na vývoj a výrobu strojů pro aplikaci statkových hnojiv již 60 let. Sebastian Zunhammer senior založil svou společnost v bavorském Traunwalchenu.  Od roku 1972 používá technologii s plastovou tvarovanou nádrží.  V průběhu let se  společnost Zunhammer stává lídrem mezi výrobci aplikačních cisteren a aplikátorů, a vlastní několik desítek patentů na technická řešení včetně elektronických komponentů. Ať už se jedná o malé podhorské farmy, nebo velké provozovatele služeb v oblasti aplikace kejdy, Zunhammer nabízí profesionální řešení.

Profesionální poradenství a servis AgriMachines 

Společnost AgriMachines se specializuje na poradenství, prodej a servis zemědělských strojů. Máme přes 20 let zkušeností v oboru zemědělské mechanizace, a naše zaměření je na profesionální služby v oblasti hospodaření s hospodářskými hnojivy.

Dokážeme Vám poradit s lepším využitím kejdy nebo digestátu, a snížit tak Vaše náklady a zvýšit efektivitu hospodaření. Připravíme na míru kompletní projekt hospodaření s kejdou na Vaší farmě od skladovacích jímek, míchání kejdy, dopravní a transportní techniky až po kvalitní aplikaci. Vaší farmě nebo bioplynové stanici tak ušetříme značné částky a poradíme Vám se zaváděním nových technologií. Připravíme Vám veškeré podklady a dokumentaci při vyřizování financování a pomůžeme také s vyřízením dotací na nákup nové techniky.

Zavolejte nám nebo napište pro více informací

+420 727 902 622
info@agrimachines.cz